OKRĘG NR 15

SYLWIA ENDRASZKO

34 lata, architekt i architekt krajobrazu. Pracuje w firmie deweloperskiej zajmującej się projektowaniem oraz budową osiedli. Opracowuje dokumentacje techniczne niezbędne do pozyskiwania dotacji unijnych, posiada doświadczenie w pracy w samorządzie. Zajmowała się przeprowadzaniem przetargów na budowę dróg oraz chodników. Pracowała jako nauczyciel akademicki na Politechnice Rzeszowskiej.

OKRĘG NR 13

HALINA OSAK

Emerytka, dwie kadencje wiceprzewodnicząca Polskiego Związku Emerytów i Rencistów. Technik ekonomista, prezes spółki budowlanej, organizatorka wycieczek i pobytów w sanatoriach na terenie Polski i za granicą. Energiczna i przebojowa babcia, która w Radzie Miasta przypilnuje skutecznie spraw osób starszych.

 

OKRĘG NR 11

MARIA ZEGAR

60 lat, od urodzenia związana z Radzyniem. Ponad 35 lat zajmuje się synem, Tomaszem, osobą z niepełnosprawnością. Działa aktywnie w stowarzyszeniu “Ósmy kolor tęczy”. W Radzie Miasta chce przybliżyć problemy osób starszych i osób z niepełnosprawnościami,które są bardzo wartościowymi dla społeczności miasta, zaangażowanymi ludźmi.

 

OKRĘG NR 10

MARIUSZ SZCZYGIEŁ

Tak! Kandyduję do Rady naszego Miasta. Bo będąc radnym, pomogę Radzyniowi swoim doświadczeniem, pomysłami i pracą. Będę zabiegał o środki dla naszego okręgu, aby poprawić jego wygląd i komfort naszego życia. Mam 39 lat. Jestem bankowcem, twórcą i właścicielem iledzisiaj.pl, społecznikiem. Znamy się! 21 października warto oddać na mnie głos!

OKRĘG NR 7

PAWEŁ CELIŃSKI

28 lat, szczęśliwy mąż i rodzic, przedsiębiorca tworzący miejsca pracy, płacący podatki, właściciel restauracji. 
Od urodzenia związany z miastem. Kiedyś animator ruchu światło-życie (Oaza) obecnie prowadzący własny kanał kulinarny, nocne turnieje w retro gry i wieczory quizo. Startuje, ponieważ uważa, że MY mieszkańcy zasługujemy na więcej. Więcej życzliwości, przestrzeni, swobody oraz pracy.

OKRĘG NR 3

PIOTR OSTROWSKI

31 lat, bezpartyjny, ambitny i konsekwentny. Absolwent informatyki na UMCS w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywał również podczas studiów w Irlandii. Pracuje jako specjalista
ds. wdrożeń w firmie informatycznej, z której rozwiązań każdego dnia korzystają tysiące osób. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec, pragnący dla swojej rodziny bezpiecznej, ekologicznej i przyjaznej przestrzeni miejskiej.

Interesuje się nowinkami technologicznymi i ich wykorzystaniem w codziennym życiu.

OKRĘG NR 2

ANNA MATCZAK

Anna Matczak (z domu Jakubiuk) 37 lat, magister inżynier geodezji i kartografii oraz
absolwentka studiów podyplomowych z zakresu szacowania nieruchomości.  Przedsiębiorca, wraz z mężem prowadzi firmę geodezyjną GEOPUNKT.Po studiach wyjechała na trzy lata do Irlandii, żeby zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności zawodowe. Wróciła do Radzynia i chciałaby żeby jej dwie córki po zdobyciu wykształcenia także wróciły do rodzinnego miasta. Chce aktywnie działać na rzecz polepszenia standardu życia mieszkańców i rozwoju Radzynia.

W wolnych chwilach uwielbia fotografować, czytać książki i ćwiczyć jogę.

OKRĘG NR 6

ADAM SKOMOROWSKI

32 lata, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku administracja publiczna. Szczęśliwy mąż i dumny tata, 
na  co dzień pracujący w rodzinnej firmie. Jako radny chce aktywnie działać na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. 
Jednocześnie chce zwiększenia inwestycji sportowo-rekreacyjnych jak: boisko osiedlowe dla małych i dużych, więcej tras rowerowych i ścieżek spacerowych.

OKRĘG NR 1

MICHAŁ KLĘBOWSKI

33 lata, ukończył nauki polityczne na UMCS w Lublinie oraz dziennikarstwo telewizyjne na Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Szczęśliwy mąż i ojciec 2-letniego Aleksandra. Pracuje jako kierowca autokaru turystycznego przy okazji poznając Europę. Poza tym zajmuje się fotografią
i filmowaniem, które są jego pasją.

OKRĘG NR 14

JOANNA PIEŃKOWSKA-GRUBA

Manager, jedyna kobieta w 11 osobowym zespole managerów w międzynarodowej korporacji. Absolwentka    Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Na co dzień wspiera rozwój ponad 50 prywatnych przedsiębiorców, szkoli pracowników, chodowców oraz wskazuje drogi rozwoju. Mama dwóch córek i syna. Wierzę, że razem możemy więcej, dlatego proszę o Państwa głos.